Цікаво знати

Торт як мистецтво

Не можна з упевненістю сказати, де і коли винайшли торт. Деякі історики схиляються до висновку, що перший прототип торта зародився у Італії. Лінгвісти рахують, що саме слово "торт" означає дещо витіювате та хитромудре, та пов'язують його з багаточисельними прикрасами торта з розсипу різних кольорів, надписів та візерунків.

Інші дотримуються інакшої теорії  походження тортів. Всім відомі найсмачніші солодощі Сходу, які навіть досвідченого гурмана можуть примусити преклонитися перед своїм вишуканим смаком і чарівливим ароматом. Послідовники цієї ідеї з'ясували, що стародавні кулінари найзагадковішої частини світу готували десерти з використанням молока, меду і кунжуту. Та і формою вони нагадували ті торти, які ми звикли бачити на наших столах.

Перші багатоярусні торти з'явилися в Лондоні. Такі торти іноді ввозять в зал, де проходить торжество, на спеціальних візках, зважаючи на їх особливу крихкість і, природно, велику вагу. А сама процедура відрізування першого шматка оточена ореолом помпезності ще з вісімнадцятого століття.

Як би не була думка про походження перших тортів, не можна не погодитися з тим твердженням, що законодавцем моди в світі десерту є Франція. Саме там, в маленьких кав'ярнях і кафе, з'явившись одного разу, торт, завоював весь світ.
Нові види продукції.
Шановні наші покупці, радо вітаємо вас на сайті нашого підприємства. Поспішаємо порадувати вас новим ассортиментом кондитерських виробів. Продукція вже на сайті. Спробуйте - не пошкодуєте.